Bort, brokkolit, békességet!
2010 május 21. | Szerző: nos |
Egyáltalán, mi az? Megjósolja, ma vajon magamhoz nyúlok-e? Mert más nem fog, az tuti. Imént tiltottam le szegény G.-t a csevegős oldalról, nem bírnék ezek után bratyizni vele, hogy láttam: mennyire csúnyácska szegényke. Jó darabig magamhoz se merek majd nyúlni… remélem hamar kiheverem.
Látok azért ebben a szexhoroszkóposdiban fantáziát, és népművelői lehetőséget. Amolyan Lux Elvirásat, Gerevich doktorosat. Jól felhúznám minden jegy szülötteit, sikamlós kis tippeket adnék… ki hogyan is nyúljon magához.
Kezdek begyöpösödni ebbe a nem igazi szingli életbe- hiszen itt van nekem ez a tündér gyerekem is-, olykor azon kapom magam: nem tudom elképzelni se, miként is tornázhatnék én esténként, ha egy pasi szuszog a nyakamba, hogy oldanám meg az arcpakolásokat… főleg a túrós ciki… na és olívaolajtól csöpörészve sem bújhatnék holmi hitvesi ágyba. Ennyi előnyöm lenne tehát.
A kacsazsíros mindenségit neki! Elmebetegesen elvont filmeket vetít a tévé, vagy könnyező tizenötperces sztárokat, valami alkudozásos gagyit. Szerencsére hozzájutok a magaskultúrához is, igaz, egyre kevésbé érzem többnek magam ilyesmitől. Egyetlen szenvedélyem a zene, abból is össze-vissza minden, amiben van elég tűz, merészség, nyers erő és fantázia… de az se fáj, ha erősen extrovertált félmeztelen, agyonvarrt kellemes ötvenes ugrál átszellemülten a három évvel ezelőtti színpadon. Sőt!
Az esti bor, no meg a brokkoli tudata a hűtőben erősen megnyugtató. Régen a jógára gondoltam sokat, most erre a szuperzöldségre. Változnak az idők. Lassan olyan leszek, mint egy Schirilla- defektusos taxisofőr, aki reggelente tornával meg propolisz cseppekkel kezdi a napot, egész nap zöldeket rágcsál, méregtelenít… mire befagy a Duna átússza sebtiben, közben a lelki békére törekszik, meg a tökéletes testre… és meglehetősen idétlen.
Testvéreim! NE engedjétek, hogy tudatmódosító bejegyzéseket felejtsek a blogomban, biobulikat tartsak a panel előtti kies-kutyaszaros fűben, nyanyajógát szervezzek a pláza előtti ólmos gyepen. (Aki nem bírja, fűbe haraphat, esetleg szagolja alulról!)
Letiltva a gyermeknél a fanta, egyáltalán minden szénsavas, cukrozott kaki. Próbált harcolni alkotmányos jogaiért, de megnyugtattam: megszokja majd ezt a fincsi diktatúrát, elvégre neki alanyi jogon járt az anyatej, most meg a brokkoli is. Ha nagy lesz, remélem ő sem olvassa majd a szexhoroszkópot.
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

Hát az olvasód lettem, jobb híján, ha már találkozni nem tudtunk. Éljenek a zöldségek, persze én ma kacsát zabáltam, de csak zöldet ettem mellé, ja és rengeteg kakaómentes sütit. Kocogni is voltam.
Mi a fene az a szexhoroszkóp?